Slavia udało się bezproblemowo odtwarzać Jihlava i obserwowane na wesołym upadku. Zszywanie mieliśmy grę pod kontrolą. Jihlava okazją do wypracowania przewagi dwóch bramek w domu. Obie bramki zamówione napastnik Milan Škody.

Mecz w końcu zaczął się piętnaście minut opóźnienia, ponieważ stadion w Edenie wypalony wszystkie światła. Dobra atmosfera na trybunach, jednak trzaskanie i ponad 14.000 widzów w końcu zobaczyłem przystojnego obraźliwych spektakl.

Zgodnie z oczekiwaniami, Slavia zaczął lepiej, że bardzo dokładnie połączone i pierwsza duża szansa, nie trzeba było długo czekać. Sykora zamiast wybrał zakończenia przechodzą, w którym doszli Mesanovic. Jaroslav Šilhavý odwagę grać dwóch napastników, drugi był zrozumiałe obok Mesanovic Milan Skody. I to właśnie on stworzył kolejną szansę, kiedy głowa dobrze i jeszcze lepiej zapisać Hanus wykonywane. Wkrótce podobny do pojedynku top bookmakers in Kenya powtarzane po sercu Frydrycha Skoda biegł w przestrzeń, a tym razem to działało balon Hanuše przewyższał! Slavia może nadal kończy pierwszą połowę zwiększyć wynik, ale w szczególności Mesanovic kilka fantastyczne fretki Hanus.

Slavia mieliśmy mecz pod kontrolą i w 50. minucie meczu drugą bramkę ubezpieczyć. W polu karnym został sfaulowany i sędzia odgwizdał Sykora rzut karny. Milan Skoda pokazała silne nerwy, technicznie rzut karny na szubienicę i był szczęśliwy, że nawet okrągłe balowe skończyło się za nim Hanus.

Z wyjątkiem tej sytuacji wszedł do gry, jak również Jihlava. Pawlenko musiał interweniować przeciwko Ikaunieksovi, z drugiej strony, znów minęła jednak bramkę Sykora. Zszywanie z dvoubrankovým Manko nie ścigać wszędzie, od średniej odległości Hušbauer próbował szczęścia, ale nie powiodło się. Jihlava przynajmniej starał się poprawić wynik Rabušic dobrze rozluźniona, ale nawet on mógł uderzyć przestrzeń między prętami. Pawlenko nawet zapisać je z czystym kontem, rod, po długiej rany Novotny użytkownika. Slavia Jihlava ostatecznie pokonał 2: 0, a co najmniej kilka godzin przeniósł się do kierownika zawodów.