Pojedynek pomiędzy Slovacko i Jablonec końcu zaproponował widzom cel. Szczególnie domu stworzył kilka interesujących możliwości, ale albo brakowało urządzeń ani nie wykazują bramkarzem brutto. Na wynik nie zmienia się nawet po wyłączeniu danicek piętnaście minut przed końcem.

Oba zespoły zaczęły aktywnie, ale coś większa dominacja miał domu. Po pierwsze, tak naprawdę miał szansę całkowicie widzowie w Uherske Hradiste czekać aż do 37. minuty. Tetteh było jasne stanowisko wypalania, ale w ostatniej chwili jego strzał zablokował znakomicie opanowane Unibet poprzez obronnej Pernica. Slovacko wciąż pozostawał w balonie, ale rzutu rożnego idealnie rozgrzane. Chwilę później szczęścia próbował strzelać zmienić konie, ale znowu bramkarz nie musiał szorstkiej działania, a piłka przeszła nad poprzeczką.

Slovacko aktywnie weszła w drugim okresie, gdy w 47. minucie na objęcie prowadzenia. Koného Benes kopać głowę do stóp Navratil, którego rany po operacji o likwidacji fantastyczne brutto.

Jablonec zbliżył Hečy po godzinie gry. Dolezal dobrze głowy i musiał pokazać Heca, niemal natychmiast, z drugiej strony, niech wstydu Gross i kolejna dobra okazja foliowane chirurgii Tetteha. Tetteh nie było wiele do zobaczenia i defensywne Blšany z nim miał sporo kłopotów, ale na szczęście jeszcze w bramkarza Gross, który był centralną postacią w meczu. Slovacko było lepiej, ale po 72 minutach, na etapie ustalania problemów. Danicek absurdalnie on sfaulowany Pospisil i sędziowie Houdek wyciągnął czerwoną kartkę!

Ale goście nie byli w stanie znacząco zagrozić jakoś nie śmie nawet przez byłych graczy Slovacka Divis. To jego strzał po prostu brakowało w słupek. power play pozostała niewykorzystana i Slovacko i związany w pierwszym wiosennym meczu z Jablonec 0: 0-cia