top

To content | To menu | To search

 

Tuesday, February 7 2017

Dítě nemá usínat jedna: co mám dělat mami?

Doporučit: dětské kuchyňky

Když v životě každé ženy přijde dítě, máma se snaží to často líbat, objímat a držet na ruce, aby se dát trochu lásky, něha a mazlení. Každý ví, že mezi dítětem a matkou je duchovní spojení, které ženy nechtějí rozbít a to i v noci. Proto často vzniká takový obraz, když jako kluk na jednu noc je skládaný s vámi na , ... a to je mu už dva-tři roky. A vy si uvědomíte, že vaše dítě je už dvakrát vyšší, než při narození a rád spí v pozici "hvězdy", a vy s manželem, snažíte se nějak vešly na kdysi obrovské postele. A pak se mnozí rodiče se snaží skrýt pocity stranou a jednat rozumem, a často svalují dítě v dětské postýlce nebo ohrádka, že dítě dává kategorické odmítnutí. O tom, jak naučit vaše dítě usínat sami si přečtěte níže.
dítě spí s rodiči
Pro začátek pochopit, drazí rodiče, že zvyknout dítě na něco nového je možné, hlavní věc odstavit od starého, a v našem případě – je vytvoření alternativního, ale zcela nové metody vaše slunce spát. trpělivostí a pozitivním myšlením, a máte vše vyjde! Váš nový rituál dítě spát začíná příprava na spánek. Nechte pohybové hry na ráno, že si , štukové pokojů, čtením z dětské říkanky nebo skládáním puzzl. Způsob, jakým vaše dítě v obvyklé hry, a nové dojmy nechat nechat je čekat.
Udělejte si čas hraček, kterým taky je čas pomalu jít spát, vypijte šálek čaje s dítětem, koupání a čištění zubů – to jsou první "" toho, že někdo brzy půjde spát. Druhým krokem bude vlastně samotný postup dítě v postýlce. Tady jsou všechny způsoby, jak jsou dobré: hračka, která dává dítěti pocit jistoty a klidu, pohádka na noc od milovaného tatínka, spřízněná rozhovor s mámou o tom, jak dítě celý den ve školce a tak dále, Dobře, když se vaše dítě již má svou oblíbenou hračku, ale pokud takový není k dispozici, pak přejděte na jednu-jedinou jen pro spaní. Právě tato hračka se stane v budoucnu vaším kruhem, stejně jako přítel pro dítě. A nyní můžete požádat své dítě sledovat panenkou nebo v noci, pevně a říct "přítel" pohádku na dobrou noc dokud se .
Dítě spí s rodiči, když je čas bít na zvon?
Mnozí rodiče, na to, že dítě špatně usíná, pomalu ho odstavit od spaní v manželské posteli. Ale spát s vámi před svatbou dítě ještě není, a v každém případě, tento problém někdy se stane žebrem. Takže, vědci, psychologové radí, aby tento proces začít ve věku dvou-tří let, kdy dítě začne mít nárok na své "Já". Zde je návod, jak právě začínáte slyšet a úst dítěte "Já sám!", to znamená, že je čas začít. Takový věk je pro dítě zcela vědomé, a proto se s ním již o něčem dohodnout.
Strana Autorský: multifunkční kolébka

Zdá sa, že nedávno sa dieťa narodilo

Strana Autorský: www.banaby.sk

Zdá sa, že nedávno sa dieťa narodilo. A vy len starala o jeho zdravie a výživu. A už prešli 4-5 rokov, a to je čas na vážne uvažovať o tom, ako pripraviť vaše dieťa na školu. Takéto myšlienky a starosti známe pre všetkých rodičov päť-rok-starý deti.
Moje dlhoročné skúsenosti s predškolských detí naznačuje, že nie je nič ťažké v tejto zmeny, ak sa dieťa vyvíja, systematicky, úspešne a komplexne. V tomto prípade nie je potrebné v osobitných a špeciálne organizované aktivity dieťa s názvom "príprava na školu". Koniec koncov, prečo je obdobie života PRED škole, že všetko, čo sa stane, ak dieťa v prvých 6 rokov, a je na prípravu na výučbu.
Pojem "školská pripravenosť detí" sa skladá z niekoľkých častí. Je to fyzické, citové, psychické, duševné a motivačný pohotovosti. Ak chcete byť úspešný, dieťa musí dosiahnuť určitú úroveň rozvoja vo všetkých týchto oblastiach.
Ako prvý. Fyzická pripravenosť na školu je, keď dieťa dosiahne fyzickej splatnosti, rozvoj vytrvalosti a sily. Jedným z ukazovateľov o fyzickej pripravenosti je začiatok zmeny dočasných zubov vášho dieťaťa na trvalý. A logicky, najmä, aby sa tento bod do úvahy pri rozhodovaní o tom, v akom veku poslať svoje deti do školy v 6 alebo 7 rokov. Budúci študent by mal byť schopný udržať dlhodobé statické polohy tela, aby mohli nosiť ťažké pack. A, samozrejme, aby bolo zdravé.
Ak si nie ste istí, vytrvalosť dieťaťa, zvykať ho na pomalý chod, ale v priebehu 2-4 minút, bez intermission. Chôdza po dobu 30 minút bez zvyšku. Skvelé, ak je zvyknutý na každodenné ranné cvičenie.
Keď moja dcéra sa chystá ísť do školy, že fyzický vývoj bol jeho "najslabší odkaz". Bola často chorá, bol slabý a unavený rýchlo. Potom som začal kalenie, na ranné cvičenie a Turistika. Bolo to počas týchto rokov naša rodina začala na lyže a korčule. Podrobnosti o pravidlá zdravého životného štýlu prečítať tu.
A vynikajúci servis máme stala atrakciou je možné pracovať v krajine. Dal som jej malý hradecka 50 cm X 100 cm a nechá tam rastú rastliny, ich výber. Úplne nezávisle na sebe. Ona si vybrala slnečnice a tekvice. Zasadil, raked, zaliať vodou, pozeral cez rast rastlín. Plodín prekvapení nie len jej, ale celá naša rodina. V rámci pravidelných pracovných dostala silnejší fyzicky a stať sa viac nezávislými. Naučili prevziať zodpovednosť za nabitá podnikania.#####

Monday, February 6 2017

Dresy dla dziewczynek

Strona autora: materac dla dziecka
Dziecięce dresy dla dziewczynek różnią się od modeli strojów dla chłopców eleganckim i oryginalnym wzornictwem. Nawet na treningu, lekcji wychowania fizycznego lub na spacerze z psem dziewczyna chce czuć się kobieco i delikatna, a współcześni projektanci to pod uwagę, tworząc nowe modele odzieży do aktywnego spędzania czasu. Modele strojów na wszystkie pory roku
Dla letnich i zimowych treningów i spacerów potrzebne odpowiednie pogodzie kostiumy. Letnie opcje uszyte z lekkich, nie utrudniają normalnego tkanin, które pozwalają czuć maksimum komfortu nawet w upał. Najczęściej są to modele z tkanin bawełnianych, z niewielkim dodatkiem poliestru.
Do zimowych strojów główne wymaganie – rozgrzewający efekt w miarę możliwości z odprowadzaniem wilgoci z ciała. Wysokiej jakości modele zimowe ubrania dla dziewczyn, aktywnie spędzać czas, wykonane z nie narażające go wodę tkaniny z podszewką. Jeszcze jeden tak zwany "pośredni" opcja – demi stroje dla dziewcząt. Główne tkaniny do takich modeli – dzianiny i welur. Jak demi, jak i modele zimowe są często produkowane w postaci "trójek", gdzie oprócz bluzy i spodni zawiera kamizelkę.
Dresy dla dziewczynek można wybrać tutaj.
Szczegóły wyboru – przydatne wskazówki
Zanim określić wybór, trzeba zrozumieć, w jakiej porze roku garnitur będzie używany. Ważne jest, aby wybrać rozmiar rzeczywisty, nie próbując kupić coś na wyrost. Zakup odzieży sportowej taka opcja oszczędzania wyklucza. Ważne, aby strój nie ograniczał ruchów, był wygodny i przyjemny, dał radość z noszenia. A jest to możliwe tylko z dokładnie dobranymi do wielkości modelami.
Kostiumy z nadmiarem okuć, grube szwy z niewygodnych zbyt gęstych tkanin należy również wykluczyć z listy uwagi. A oto, co do kolorów, to tutaj można się nie ograniczać. Dziewczyny na tyle ostrożny, aby pozwolić sobie zafundować ich stroje w jasnych kolorach.
Dobierając odzież sportowa do uprawiania sportów zimowych i wędrówek, trzeba zwracać uwagę nie tylko na materiał, ale i na podszewce. Bluza musi być z kapturem, nie zaszkodzi wykończenie ze sztucznego futra.
Przed zakupem należy zwrócić uwagę sprawdzania stronie produktu. Wysokiej jakości komfortowa odzież jest zawsze równe szwy, brak wyciągniętych nitek, szczelnie podszewka z praktycznym naturalnej tkaniny, który pełni rolę regulatora temperatury ciała i odprowadzania cieczy. Dla modeli zimowych idealny – polarowa podszewka.
Polecamy: pościel dla dzieci